Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Sierakowice Lewe - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Łubno

Łubno(Sierakowice Lewe + 20 km)

720 000 zł78 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Numer oferty w biurze 6807 Polecamy do sprzedaży drewniany dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 78m2, posadowiony na ładnej, dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wola Szydłowiecka

Wola Szydłowiecka(Sierakowice Lewe + 15 km)

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Do sprzedaży siedlisko (działka rolna zabudowana) znajdujące się w miejscowości Wola Szydłowiecka w gminie Bolimów. Działka o powierzchni około 9000m2 na której znajdują się 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Żołędziowa

Zabrzeźnia,Głowno(Sierakowice Lewe + 25 km)

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1758 m ,działka o numerze 63/1, obręb G-2, położona w spokojnej, zielonej części Głowna dzielnica Zabrzeźnia, ul. Żołędziowa 45.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stary Łajszczew

Stary Łajszczew(Sierakowice Lewe + 21 km)

405 000 zł88 m² 4 602,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 272 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Stary Łajszczew, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie Żyrardowskim. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Korabiewice

Korabiewice(Sierakowice Lewe + 25 km)

730 000 zł139 m² 5 251,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Oferuję do sprzedania nieruchomość w cichej okolicy otoczoną lasem. Dom o powierzchni ok.139m2. Układ: dom parterowy z garażem w bryle dodatkowo możliwość zaadoptowania poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Maurzyce

Maurzyce(Sierakowice Lewe + 22 km)

999 000 zł225 m² 4 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 927 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego wraz z zabudową gospodarczą. Nieruchomość jest zlokalizowana w miejscowości Maurzyce, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Miedniewice

Miedniewice(Sierakowice Lewe + 19 km)

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż świeżo wybudowany dom jednorodzinny, położony na przestronnej działce o powierzchni ok. 950 m. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Miedniewice

Miedniewice(Sierakowice Lewe + 19 km)

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 055 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3055 m , z możliwością własnej aranżacji i rozbudowy. To idealna propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Józefów

Józefów(Sierakowice Lewe + 24 km)

279 000 zł186,50 m² 1 495,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 207 m²

Do sprzedaży dom drewniany o powierzchni 186,5 m2, wybudowany w 1925 r. / do remontu lub wyburzenia/, w miejscowości Józefów ul. Sportowa 21 , gmina Rogów , powiat brzeziński,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Sierakowice Lewe

Sierakowice Lewe,łódzkie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Witam, sprzedam dom wolnostojący w Skierniewicach. Dom położony na działce 560 m blisko centrum ale w spokojnej okolicy. Dom ma 3 pokoje, umeblowaną kuchnię, 2 łazienki. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sierakowice Lewe

Sierakowice Lewe,łódzkie

100 000 zł220 m² 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 500 m²

Dom do remontu + budynki gospodarcze sierakowice lewe Zabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 10500 m2 (1,05 ha) położona w powiecie skierniewickim w Sierakowicach Lewych , 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sierakowice Lewe

Sierakowice Lewe,łódzkie

225 000 zł80 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Bezpośrednio sprzedam dom 5 km od Skierniewic Sprzedam bezpośrednio dom w Sierakowicach lewych, 5 km od Skierniewic. Dom drewniany ocieplony styropianem. Taras, garaż, pomieszczenia gospodarcze. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierzgów

Dzierzgów(Sierakowice Lewe + 6 km)

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący